Zabıta göz açtırmıyor

Zabıta göz açtırmıyor
                Halk sağlığı için Kurban Bayramı öncesi rutin gıda güvenliği denetimlerini sıklaştıran Muratlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kontrollerini sürdürüyor.                Günlük kent yaşamı içinde en önemli konular arasında bulunan ve yeme içme hizmetleriyle kentteki halkın sağlığını doğrudan etkileyen lokanta, kafe gibi gıda üretim ve satışının yapıldığı yerlerdeki gıda ve hijyen denetimleri belediye zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirildi.
                Sosyal hayatın önemli bir parçası olan lokanta, pastane, kasap vb işletmelerin halk sağlığı açısından yasal kriterler çerçevesinde hijyen denetimini yapan görevliler çalışmalarını titizlikle yürüttü.tasarım59 reklam paketi
                Özellikle Kurban Bayramı’nda yaşanacak yoğunluk öncesi denetimlerini sıklaştıran zabıtalar, habersiz gittikleri işletmelerdeki eksiklikleri işletme sahiplerine bildirerek en kısa zamanda kriterlere uygun hale gelmesini sağlıyor. Daha önce uyarılıp ihtara uymayan işletmelere ise cezai işlem uygulanıyor.
                Halk sağlığının her şeyden önemli olduğunu vurgulayan ekipler, gıda ile ilgili olan tüm işletmelerin, insan sağlığını etkileyebilecek bütün risklerin farkında olması ve sorumluluğunu taşıması gerektiğini bildirdiler.

Yayınlanma Tarihi : 9/8/2019 12:52
Okunma Sayısı : 1551

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar