Keyfe keder hizmet

Keyfe keder hizmet
                Muratlı’nın Yukarısevindikli Mahallesi’nde bazı yollar yarısına kadar yapıldı. Yolların kalan kısımları kaderine terk edildi.                Tartıştık diye yolumuzu yapmadılar
                Seçimden önce başlatılan parke taş yol çalışmaları kapsamında yaklaşık 2 ay önce yollarının yapılmaya başlandığını dile getiren Yukarısevindikli sakinlerinden Uçkun Uysal, yaşadıklarını Hizmet Medya aracılığı ile kamuoyuyla paylaştı. Uysal, “Fen İşleri yetkilileri ile tartıştık diye yolumuzu yarıda bırakıp gittiler” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Vakıflar’ı örnek gösterdi

                Yukarısevindikli sakini Uçkun Uysal, “Yukarısevindikli’de yolumuzun bozuk yerleri söküldü. Yeniden yapılırken parke taş yolun baştan savma yapıldığını gördük. Böyle yol mu yapılır? Zemini düzeltmeden, dolgu malzemesi atmadan direk üstüne taş tozu serip yolu öyle yapıyorlar. Sonra iki günde yollarımız çöküyor. Neden böyle yapıyorsunuz dediğimizde, ‘Masraflı Oluyor’ yanıtını aldık. Yola Vakıflar’daki gibi dolgu yapmalısınız dedik. Biz bütün köyleri dolgu yapmadan bu şekilde yaptık cevabını aldık. Mıcır döküp bırakacağız öyleyse dediler. Onu da kabul ettik ama 2 aydır böylece bekliyoruz. İhaleyle verdikleri taşeron firma taş tozunu da alıp gitti, gidiş o gidiş” sözcüklerini kullandı.
                Tepe ve Albayrak’a seslendi
                Keyfe keder hizmet yapıldığını savunan Yukarısevindiklili Uçkun Uysal, “Nebi Başkan da Kadir Başkan da duysun bu yaşadığımızı. Böyle hizmet olmaz, böyle belediyecilik olmaz. Mahalle sakinleri olarak mağduriyetimizin ivedilikle çözümlenmesini talep ediyoruz. Yarın öbürgün kış gelince buraları hep çamur olacak. Biz kendimizi geçtik, çoluk çocuk okula nasıl gidecek?” dedi.


Yayınlanma Tarihi : 16/8/2019 20:00
Okunma Sayısı : 1742

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar