Bayram alışverişi piyasayı canlandırdı

Bayram alışverişi piyasayı canlandırdı
                Muratlı’da Kurban Bayramı’na bir gün kala vatandaşlar alışveriş için çarşı ve pazarlarda yoğunluk oluşturdu.                İlçenin en işlek caddeleri olan Mustafa Kemal, 100. Yıl ve Nazım Sav Caddeleri’nde bayram yoğunluğu ve bereketi yaşanıyor.
tasarım59 reklam paketi
                Vatandaşların Arife Günü alışveriş yoğunluğu oluşturduğu caddelerdeki esnaf, durumdan duyduğunu memnuniyeti dile getirdi.
                Bu bayram da en çok sevinen esnaf, oto yıkama ve berber esnafı oldu. Piyasaların sıkıntıda olduğu dönemde bayram alışverişlerinin esnafa derin bir nefes aldırdığını dile getiren Sayım Oto Yıkama işletmecisi Şahan Sayım, son bir haftadır işlerinde büyük bir yoğunluk yaşandığını kaydederek; gece saatlerine kadar hizmet verdiklerini söyledi.                Her bütçeye göre ürünlerin bulunduğu tezgâhlarda satışlarını gerçekleştiren esnaf Savaş Eskicioğlu ise, tam gün mesai yapacaklarını kaydetti.
                Bayram öncesi talepleri karşılamaya çalıştıklarını ifade eden kuaför Oğuz Şenişler, sabaha kadar çalışacaklarını belirterek; kırsal mahallelerden gelen vatandaşların da talepleriyle esnafa muazzam bir katkının sağlandığını aktardı.

Yayınlanma Tarihi : 10/8/2019 15:04
Okunma Sayısı : 1974

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar