Tabelası bile tarih oldu

Tabelası bile tarih oldu
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nce Muratlı’ya yapılması planlanan Yer Altı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi Projesi’nin tabelası daha fazla beklemeye dayanamadı.                İhalesi bile yapılmayan projeye tabela
                100. Yıl Caddesi, 87 Ada ve 20 Parsel’de yapılması planlanan Muratlı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi Projesi 3. yılına girdi.
                31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’ne 3 gün kala bahse konu alana asılan tabela, 5. ayında deforme oldu. Proje ise hala ihaleye çıkmadı.
                Akıbeti merak konusu
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.tekirdag.bel.tr adresinde Muratlı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi Projesi’nin mimari ve statik projesinin tamamlandığı, mekanik ve elektrik projelerinin ise devam ettiği yazılıyor.
tasarım59 reklam paketi
                Yaklaşık 3 yıldır ‘Planlanan Projeler’ kısmında yer almasına rağmen bir türlü ihaleye verilemeyen Muratlı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi Projesi’nin akıbeti vatandaşlarca merak ediliyor.
                İşte detayları
                Muratlı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi Projesi’nin toplam inşaat alanı 3 bin 855 m2’dir.
                1. bodrum katta otopark yer alacaktır. Üstü ise peyzaj olarak düzenlenip, meydan olarak tasarlanacaktır. Otoparkı 98 araç kapasiteli olacaktır.
                Projelendirilen meydandan tren yolu karşısındaki yola güvenli şekilde geçişi sağlamak amacıyla projede tren yolu altından bir alt geçit de yapılacaktır.
Yayınlanma Tarihi : 19/8/2019 10:21
Okunma Sayısı : 2213

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar