Sokak düğünlerine HAYIR!

Sokak düğünlerine HAYIR!
                Muratlı sakinleri, sokak düğünlerinden dert yandı. Yol ortasında yapılan düğünlerin çevreye rahatsızlık verdiğini dile getiren bazı vatandaşlar, sokak düğünlerinde kavgaların da çıktığını anımsattılar.                Her yaz aynı sorun
                Yaz mevsimi ile birlikte ilçedeki düğünlerde de ciddi derecede bir artış yaşandı. Bazı vatandaşlar düğünlerini salonlarda yaparken, bazıları ise yüksek salon paralarından ötürü düğünlerini sokak aralarında yapmayı tercih ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı’da yaşayan birçok vatandaş da sokak arasında yapılan düğünlere isyan etti. ‘Sokak düğünü istemiyoruz’ diyen bölge sakinleri, düğünlerden duydukları rahatsızlıkları dile getirerek; tepki gösterdi.
                Vardiyalı çalışıyorum, bıktım
                Hizmet Medya WhatsApp ihbar hattına şikâyetlerini dile getiren ilçe sakinlerinden Ahmet Bilgi, “Sokak aralarında düğün istemiyoruz. Muratlı’yı seviyorum ama bu düğünler bizi bezdiriyor. Ben vardiyalı çalışıyorum. Sabah erkenden kalkıp işe gidiyorum. Gece geç saatlere kadar süren düğünler dolayısıyla uyuyamıyorum. Bunların yanı sıra sürekli alkol tüketiliyor. Şişeleri kırıyorlar, her yer cam parçası oluyor. Bu durumdan rahatsızız ve yetkililerin müdahale etmesini istiyoruz” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 5/8/2019 20:25
Okunma Sayısı : 2880

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar