Hayaller Eskişehir, Gerçekler Muratlı

Hayaller Eskişehir, Gerçekler Muratlı
                Muratlı Kurban Hizmetleri Komisyonu’nun belirlediği İnanlı Çeşmesi yanında hayvanlarını satışa sunan kurbanlık sahipleri, belediyenin kendilerine sahip çıkmadığını savunarak; tepkilerini dile getirdiler.                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak başkanlığındaki Muratlı Kurban Hizmetleri Komisyonu’nun almış olduğu kararlar çerçevesinde kendilerine gösterilen İnanlı Çeşmesi yanında kurban satışı yapan hayvan sahipleri, komisyonun aldığı kararların 3. maddesine vurgu yaparak; isyan ettiler.
tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Medya'ya konuşan kurbanlıkçılar; “Komisyonun açıkladığı kararlarda; kurban satış yerinde her türlü temizlik, WC, kullanma suyu ve kapalı oturma yeri imkânı Muratlı Belediyesi tarafından yapılacaktır yazıyordu. Fakat burada en yakın tuvalet mesire alanının orada. El yıkama yeri de yok. Hayvanlara su vidanjörle taşındı. Söz verildiği gibi kapalı alanı da yoktu. Hayvanlarımız güneş altında kaldılar. Kendi imkanlarımızla onları güneşten korumaya çalıştık. Şikâyetçiyiz” dediler.
                Hizmet Medya aracılığı ile yaşadıkları olumsuzlukları dile getiren kurbanlık sahipleri, bir sonraki kurbanda Muratlı’ya gelmeyeceklerini ifade ettiler.
                Öte yandan, konuyla ilgili olarak değerlendirme yapan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Beytullah Ongun ise, hayvan sahipleri ile görüştüğünü ve yaşadıkları sıkıntıları bizzat gözlemlediğini aktardı.
Yayınlanma Tarihi : 16/8/2019 17:21
Okunma Sayısı : 2671

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar